Oficiální dodavatel sportovních značek Unihoc, Zone, McDavid, FootBalance, Shock Doctor a Nathan Sports pro Českou a Slovenskou republiku.

značky

 

Značka McDavid Inc vyvíjí sportovní ortézy, sportovní chrániče, oblečení pro aktivní lidi a sportovce. Jsou neúprosní ve svém úsilí o prevenci úrazů a zvýšování výkonů. Jejich příběh začal v roce 1969, kdy Dr. Robert F. McDavid vytvořil první široce používanou ochrannou ortézu na koleno pro fotbalisty.


Společnost byla oficiálně založena v roce 1980. Dnes McDavid produkty patří k nejdoporučovanějším produktům profesionálních sportovců, odborníků ze sportovní medicíny a atletických trenérů. Jejich výzkum pochází od sportovních ortéz po kompresní trenýrky s patentovanou technologií. McDavid produkty jsou určeny jak široké sportovní veřejnosti, tak profesionálním sportovcům s jejich speciálními požadavky. McDavid má centrálu v Chicagu a dceřiné společnosti v Japonsku a v Evropě. Neustále rozšiřuje své působení po světě. Jejich cílem ale nadále zůstává vyrábět špičkové produkty, kterým sportovci důvěřují a pomáhají jim dosáhnout kýžených výsledků.


#MCDAVID
SPINFLO s.r.o, Františka Křížka 1, Praha 7, 170 00, info@spinflo.cz