Oficiální dodavatel sportovních značek Unihoc, Zone, McDavid, FootBalance, Shock Doctor a Nathan Sports pro Českou a Slovenskou republiku.

značky

 

FootBalance je finská značka, jejíž příběh začal v roce 2003. Erkki Hakkala, fyzioterapeut specializující se na podiatrii, založil kliniku Diacor Medical Centre v Helsinkách, která se zaměřuje na analýzu dolních končetin a chodidel, aby mohl rozvíjet moderní léčebné metody, které by lépe pomohly pacientům.


Při léčbě pacientů si všiml, že většina populace trpí zdravotními problémy, které vycházejí ze špatného postavení dolních končetin a chodidel, čemuž by se dalo zabránit nebo předejít díky správným vložkám do bot. Po tisíci hodinách vývoje a testování výrobků s lékaři, zdravotníky a skutečnými pacienty byl vyvinut propracovaný systém analýzy chodidla, rychlá metoda lisování a lehká stélka pro aktivní životní styl. Systém FootBalance tedy umožňuje rychlou výrobu plně přizpůsobené vložky v obchodě za méně než 10 minut. Dnes FootBalance rychle expanduje do dalších zemí světa, ale konečný cíl zůstává stále stejný: pomáhat lidem s 13 miliardami různých typů chodidel, aby díky 100% tvarovatelným vložkám předešli nebo napravili zranění vycházející ze špatného postavení nohou a chodidel.


#FOOTBALANCECZECHREPUBLIC
SPINFLO s.r.o, Františka Křížka 1, Praha 7, 170 00, info@spinflo.cz